Bun venit pe L-D-S ANIME COMMUNITY
Tot ce se întâmplă pe acest forum "l-d-s.forumz.ro" NU este REAL . În primul rând , membrii ai acestui forum nu sunt reali. Conturile sunt făcute de mine , iar tot eu postez încontinuu pe forum . Tot ce scrie pe forum sunt POVEȘTI INVENTATE , nimic nu este real . ( ar fi și absurd ) . Astfel , mă incită foarte tare aceste lucruri și din acest motiv am creat forum-ul . Totul este creat pe același IP iar conturile au aceeași parolă . Fetele (ex. Dana , Fabia , Alisse etc ) nu sunt reale . Nimic nu s-a întâmplat cu adevărat din ce scrie pe forum . Dacă , totuși , am greșit cu ceva , rog pe cei din echipa FORUMGRATUIT.RO să mă anunțe . Nu aș dori că forumul să fie șters. Mulțumesc Anticipat !

Bun venit pe L-D-S ANIME COMMUNITY

Nobody knows actually

AcasaInregistrareConectare

Distribuiţi | 

Sugestie Topic

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
AutorMesaj
Mikii
Membru LDS

MesajSubiect: Sugestie Topic   Mier Aug 17, 2016 6:15 pm

Nume: Mikii
Sugestie: Propun o ramura a forumului, sau cel putin o categorie cu un topic dedicat celor pasionati de abs.
Cu ce ar imbunatati sugestia ta ?: Deja am intalnit in multe comunitati asta si mi se pare un lucru foarte tare. Nu instig la consum/trafic in acest topic, ci doar vorbe, un fel de spam in care vom vorbi despre abs-uri, unde ne vom exprima parerea despre abs-urile unor fete incercate si asa mai departe. De asemenea, putem detalia si pericolele la care se supun cei cu randoms. Daca nu stiti despre ce vorbesc, nu dati contra aiurea.
Sus In jos
Simona
Membru LDS

MesajSubiect: Re: Sugestie Topic   Mier Aug 17, 2016 6:17 pm

Ce treaba are asta fratele meu cu lds-ul ? Obsedati de abs-uri ce sunteti, du-te pe alta comunitate daca nu-ti convine ca aici nu avem un topic de genu. Contra Wink
Sus In jos
Alisse
Membru LDS

MesajSubiect: Re: Sugestie Topic   Mier Aug 17, 2016 6:19 pm

Ii puteai da un PM Danei sau Melinei in care le explicai propunerea pentru ca nu are nicio treaba cu LDS-ul. Aici se fac propuneri despre sala/regulament/clts etc. Te laudai ca erai mana Danei, chiar asa greu era ? Sau iti place sa auzi numai contra ? Pentru ca propunerea e aiurea.

MesajSubiect: Re: Sugestie Topic   Mier Aug 17, 2016 6:21 pm

Forgive me dear, dar Dana e foarte ocupata si nu cred ca are timp de PM-uri and shits. Melina nu mai vrea sa auda de abs-uri deci ar fi fost inevitabil Wink
Sus In jos
Melina
Mistress
Mistress

MesajSubiect: Re: Sugestie Topic   Mier Aug 17, 2016 6:22 pm

Stiu despre ce vorbesti si o sa fac asta, chiar e interesant, iar daca avem topic-uri cu 'di toati' hai sa o facem si pe asta.

I fucking hate judgemental people. I'm more like, oh hey you smoke? Good for you.
Oh hey you drink ? Drink the fuck on. You've had sex? Chill! You haven't? Chill! You wear
a lot of make up? Cool. You don't? Well all fucking right. I don't care if you have tattoos
or piercings, I don't care if you have a lot of money or don't, I don't care if you have a
fucked up past. I'm no one to judge and neither are you.
Sus In jos
Continut sponsorizat

MesajSubiect: Re: Sugestie Topic   

Sus In jos

Sugestie Topic
Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Bun venit pe L-D-S ANIME COMMUNITY :: Sugestii/Propuneri-
Mergi direct la: