Bun venit pe L-D-S ANIME COMMUNITY
Tot ce se întâmplă pe acest forum "l-d-s.forumz.ro" NU este REAL . În primul rând , membrii ai acestui forum nu sunt reali. Conturile sunt făcute de mine , iar tot eu postez încontinuu pe forum . Tot ce scrie pe forum sunt POVEȘTI INVENTATE , nimic nu este real . ( ar fi și absurd ) . Astfel , mă incită foarte tare aceste lucruri și din acest motiv am creat forum-ul . Totul este creat pe același IP iar conturile au aceeași parolă . Fetele (ex. Dana , Fabia , Alisse etc ) nu sunt reale . Nimic nu s-a întâmplat cu adevărat din ce scrie pe forum . Dacă , totuși , am greșit cu ceva , rog pe cei din echipa FORUMGRATUIT.RO să mă anunțe . Nu aș dori că forumul să fie șters. Mulțumesc Anticipat !

Bun venit pe L-D-S ANIME COMMUNITY

Nobody knows actually

AcasaInregistrareConectare

Distribuiţi | 

Model Cereri

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
AutorMesaj
Dana
Mistress
Mistress

MesajSubiect: Model Cereri   Sam Dec 05, 2015 2:15 pm

Model cerere nume rezervat/slot :

Cod:
Nick: ATENTIE! Numele trebuie sa fie identic server+forum!
Ip:(daca este dinamic scrieti clasa de ip) Ex: 188.26.0.0
Varsta:
Nume real:
Oras:
Grad:
Motiv:

Model cerere admin/marire :

Cod:
Nick: Numele de pe server trebuie sa fie identic cu cel de pe forum !
Tip IP & nr. IP:
Steam ID:
Nume real:
Varsta:
Gradul actual:
Gradul dorit:
Motiv:

Am luat la cunostinta cele mentionate mai jos: Da/Nu.

Pentru Admini : Nu vi se cere sa tineti redirecte , doar activitate , odata ce v-ati luat acest angajament tineti-va de treaba , in caz contrar odata cu suspendarea adminului se va suspenda si contul . Nu cereti admin daca stiti ca nu aveti timp sa va indepliniti atributiile de admini.

Numele de pe server trebuie sa fie identic cu cel de pe forum. In caz ca nu aveti nume identic server-forum faceti o cerere de schimbare nick aici CLICK! si dupa ce vi se schimba numele faceti cererea.
Pentru a vedea orele jucate intrati pe GameTracker[CLICK]
Nu comentati deciziile celor care voteaza riscand sa incalcati regulamentul forumului , este o parere personala a fiecarui admin , decizia finala este luata de unul din administratorii serverului.
Nu se cer posturi , nu aveti nevoie de un numar de posturi pe forum.
Daca la ultimul punct ati raspuns NU cererea va fi respinsa din start.

Model Cereri
Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Bun venit pe L-D-S ANIME COMMUNITY :: Cereri Admin/Slot/Nick-
Mergi direct la: